Wynajem VR – czy jest się czego obawiać?

Są hitem firmowych imprez, konferencji i eventów, a dzięki możliwości wynajmu VR, coraz częściej pojawiają się na prywatnych przyjęciach. Wirtualne okulary to sposób na pełne wejście w rozgrywkę, a w konsekwencji – pełny relaks. Dlaczego warto je wypożyczyć i czy rzeczywiście można to zrobić bez obaw? Sprawdziliśmy!

Gogle VR przepustką do świata gier

Profesjonalne gogle VR wytwarzają lub wyświetlają obraz, pozwalając doświadczać emocji związanych z rozgrywką wszystkimi zmysłami. Są przepustką do świata, w którym mierzysz się z lękami, osiągasz sukcesy, rywalizujesz i współpracujesz. Niewątpliwą zaletą gogli VR jest bogata biblioteka tytułów kompatybilnych ze sprzętem. Jednocześnie urządzenie pozwala odkryć prawdziwy wymiar domowego kina i spojrzeć na znane fabuły z nowej perspektywy. Bardzo ciekawym modelem są gogle Valve index, które znajdziesz w ofercię Plenti – koniecznie zapoznaj się z opisem i sprawdź dane techniczne produktu!

Czy wynajem VR jest bezpieczny?

Chcąc cieszyć się głębokim obrazem, wszechobecnym dźwiękiem i możliwością wejścia do wirtualnego świata, nie musisz decydować się na zakup gogli VR. Dzięki ofercie Plenti, możesz skorzystać z możliwości krótko lub długoterminowego najmu i korzystać z wirtualnych okularów w domu. Czy jest się czego obawiać? Absolutnie nie. Wynajem VR w Plenti jest elastyczny (nie deklarujesz, na jak długo pożyczasz sprzęt) i nie wymaga kaucji. Jeśli zweryfikujesz swój dochód, interesujące Cię urządzenie wypożyczysz za symboliczną złotówkę.

Wynajem VR – co, jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Ci, którzy rozważają wynajem VR, najczęściej obawiają się sytuacji problemowych. Co się stanie, kiedy nie oddasz sprzętu na czas, wypożyczone urządzenie po rozpakowaniu okaże się niesprawne albo ulegnie awarii w trakcie użytkowania?

1. Decydując się na wynajem VR w Plenti, nie deklarujesz czasu, na jaki wypożyczasz sprzęt, a za usługę płacisz przy zwrocie urządzenia.

2. Jeśli otrzymany produkt nie działa lub jest uszkodzony, niezwłocznie poinformuj o tym fakcie obsługę wypożyczalni. Możesz to zrobić za pośrednictwem czatu, e-maila lub telefonicznie. Pamiętaj jednak, żeby zgłosić usterkę najpóźniej w kolejnym dniu po otrzymaniu przesyłki.

3. Jeśli zdarzy Ci się uszkodzić sprzęt, zgłoś ten fakt obsłudze wypożyczalni. W sytuacji, gdy urządzenie przestanie działać w wyniku normalnego użytkowania, nie zostaniesz obciążony kosztami naprawy. W innych przypadkach (bez względu na okoliczności i rodzaj uszkodzenia) Plenti pokrywa aż 60% wartości wypożyczonego sprzętu.