Na czym polega antyplagiat?

Wiele początkujących copywriterów słyszy, że trzeba sprawdzać swoje unikatowe teksty w antyplagiacie. Jednak i wielu z nich nawet nie rozumie, na czym polega, antyplagiat. Dzisiaj omówimy, na czym polega, antyplagiat i jakie są najlepsze, które są całkowicie za darmo do sprawdzania swoich unikatowych tekstów, które są na sprzedaż.

Czym jest antyplagiat?

Antyplagiat to nic innego jak program do sprawdzania oryginalności tekstów, gdy wykryje skopiowany, czy bardzo podobny fragment Twojego tekstu z innym, który już istnieje, pokaże, Ci, w jakim stopniu jest on podobny.

Na czym polega antyplagiat?

  • Kolor zielony wskazuje 100 proc. oryginalności.
  • Kolor pomarańczowy wskazuje 50 proc. tekstu skopiowanego.
  • Kolor czerwony wskazuje 100 proc. kradzieży tekstu, który już istnieje.

Wówczas wiesz, gdzie popełniasz błąd i wiesz, że w tym danym fragmencie musisz zmienić go, aby nie zabrać praw autorskich innego pisarza. Nawet gdy uważasz, że sam pisałeś, dany tekst warto, to zmienić, ponieważ zleceniodawcy zawsze sprawdzają unikatowych danego tekstu zamówionego.

Dlaczego copywriter zwraca uwage na każdy fragment tekstu?

Wielu nowych się sprzeciwi jednak i dlaczego copywriter tak zwraca swój czas, aby przejrzeć, czy 100 procent tekstu posiada swoją unikalność? To proste to jest, kradzież danego tekstu podlega, karze nawet i pozbawienia wolności, ale to nie wszystko. Copywriter tak sprawdza swoje teksty, aby były one oryginalne, ponieważ i algorytmy SEO wskazują na to, że takie same teksty, albo i podobne teksty nie wniosą nic dla osoby, która zleciła tekst na zamówienie u copywritera co za tym również i idzie? Idzie za tym to, że dana osoba do Ciebie już nie wróci i może zniszczyć Twoją renomę firmy, na którą tak ciężko pracujesz. Dlatego jest tak ważne, aby używać programów antyplagiatowe.

Jakie programy są najlepsze?

Jakie programy antyplagiatowe jednak i są najlepsze? A co najważniejsze dla początkujących copywriterów bezpłatne? W sieci jest ich dużo. Na stronie www.artandprestige.pl możemy znaleźć polecane programy antyplagiatowe dla firm, jak i osób prywatnych. I mowa zarówno o programach bezpłatnych, jak i płatnych w wersji rozszerzonej.